Kalite

KURUL/KONSEY/KOMİTE ADI

SIRANO

KOMİTEDEKİ GÖREVi

ÜYE AD - SOYAD

GÖREVİ

1. İCRA (ÜST YÖNETİM) KURULU

1

Başkan

Türkcan COŞGUN

Başhekim / Mesul Müdür

2

Sekreter

Cem Gürsel KARA

Kalite Yönetimi Sorumlusu

3

Üye

Mehmet BOZ

Mesul Müdür Yardımcısı

4

Üye

Çiğdem ÖZKAN

Mali işler Uzmanı

5

Üye

Güldeniz YILDIZ

Hasta Bakım Hizmetleri Müdürü

6

Üye

 

 

2. DİSİPLİN KURULU

1

Başkan

Türkcan COŞGUN

Başhekim / Mesul Müdür

2

Sekreter

Çiğdem ÖZKAN

Mali işler Uzmanı

3

Üye

Mehmet BOZ

Mesul Müdür Yardımcısı

4

Üye

Güldeniz YILDIZ

Hasta Bakım Hizmetleri Müdürü

5

Üye

Cem Gürsel KARA

Kalite Yönetimi Sorumlusu

6

Üye

 

 

4. ORGAN DOKU NAKLİ KOORDİNASYON KURULU

1

Başkan

Türkcan COŞGUN

Başhekim / Mesul Müdür

2

Sekreter

Gülizar ATEŞ

GYBÜ Sorumlu Hemşiresi

3

Üye

Canan YILDIRAN

Enfeksiyon Hemşiresi

4

Üye

Ayça ARSLANOĞLU

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı

5

Üye

Güldeniz YILDIZ

Hasta Bakım Hizmetleri Müdürü

6

Üye

Ahmet ARSLANOĞLU

Genel Cerrahi Uzmanı

5. İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ KURULU

1

Başkan

Türkcan COŞGUN

Başhekim / Mesul Müdür

2

Sekreter

Kübra TAŞ

İnsan Kaynakları Sorumlusu

3

Üye

Ramazan DİKMEN

İş Yeri Hekimi

4

Üye

Güldeniz YILDIZ

Hasta Bakım Hizmetleri Müdürü

5

Üye

Çiğdem ÖZKAN

Mali işler Uzmanı

6

Üye

Fatih Ömer DARILMAZ

Teknik Hizmetler Sorumlusu

6. KALİTE KONSEYİ (YÖNETİM GÖZDEN GEÇİRME)

1

Başkan

Türkcan COŞGUN

Başhekim / Mesul Müdür

2

Sekreter

Cem Gürsel KARA

Kalite Yönetimi Sorumlusu

3

Üye

Çiğdem ÖZKAN

Mali işler Uzmanı

4

Üye

Güldeniz YILDIZ

Hasta Bakım Hizmetleri Müdürü

5

Üye

Mehmet BOZ

Mesul Müdür Yardımcısı

6

Üye

Canan YILDIRAN

Enfeksiyon Hemşiresi

7. İLAÇ YÖNETİM KOMİTESİ

1

Başkan

Yasemin OCAKTANER

Eczacı/Mesul Müdür

2

Sekreter

Güldeniz YILDIZ

Hasta Bakım Hizmetleri Müdürü

3

Üye

Türkcan COŞGUN

Başhekim / Mesul Müdür

4

Üye

Ramazan Gökdemir

İç Hastalıkları Uzmanı

5

Üye

Mikail KÖMÜRCÜ

Bilgi Sistemleri Sorumlusu

6

Üye

Canan YILDIRAN

Enfeksiyon Hemşiresi

8. TRANSFÜZYON MERKEZİ KOMİTESİ

1

Başkan

Mehmet Boz

Transfüzyon Merkezi Sorumlu Hekimi

2

Sekreter

Emre EROĞLU

Laboratuvar Sorumlu Teknisyeni

3

Üye

Ramazan GÖKDEMİR

İç Hastalıkları Uzmanı

4

Üye

Türkcan COŞGUN

Başhekim / Mesul Müdür

5

Üye

Gülizar ATEŞ

GYBÜ Sorumlu Hemşiresi

6

Üye

Canan YILDIRAN

Enfeksiyon Hemşiresi

9. ENFEKSİYON KONTROL KOMİTESİ

1

Başkan

Ramazan GÖKDEMİR

İç Hastalıkları Uzmanı

2

Sekreter

Canan YILDIRAN

Enfeksiyon Hemşiresi

3

Üye

Yasemin OCAKTANER

Eczacı

 

4

Üye

Ayça ARSANOĞLU

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı

5

Üye

Nagehan ASAL

Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi

6

Üye

İbrahim DİLEKÇİ

Merkezi Sterilizasyon Ünitesi Sorumlusu

10. HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

1

Başkan

Türkcan COŞGUN

Başhekim / Mesul Müdür

2

Sekreter

Güldeniz YILDIZ

Hasta Bakım Hizmetleri Müdürü

3

Üye

Mikail KÖMÜRCÜ

Bilgi Sistemleri Sorumlusu

4

Üye

Ahmet GÖKÇE

Acil Servis Sorumlu Yardımcı Sağlık Personel

5

Üye

Cem Gürsel KARA

Hasta Hakları Sorumlusu

6

Üye

Nagehan ASAL

Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi

11. DEĞERLENDİRME ve BAKIM KOMİTESİ

1

Başkan

Güldeniz YILDIZ

Hasta Bakım Hizmetleri Müdürü

2

Sekreter

Canan YILDIRAN

Enfeksiyon Hemşiresi

3

Üye

Türkcan COŞGUN

Başhekim / Mesul Müdür

4

Üye

Ela ÇELEBİ

NICU Sorumlu Hemşiresi

5

Üye

Sevil ÜNLÜ

Koroner YBÜ Sorumlu Hemşiresi

6

Üye

Gülizar ATEŞ

GYBÜ Sorumlu Hemşiresi

12. HASTA HAKLARI ve HASTA MEMNUNİYETİ KOMİTESİ

1

Başkan

Türkcan COŞGUN

Başhekim / Mesul Müdür

2

Sekreter

Güldeniz YILDIZ

Hasta Bakım Hizmetleri Müdürü

3

Üye

Didem ATILMIŞ

Psikolog

4

Üye

Çiğdem ÖZKAN

Mali işler Uzmanı

5

Üye

Kübra KARGIN

Hasta Hakları Sorumlusu

6

Üye

Canan YILDIRAN

Enfeksiyon Hemşiresi

13. EĞİTİM KOMİTESİ

1

Başkan

Canan YILDIRAN

Eğitim Hemşiresi/ Enfeksiyon Hemşiresi

2

Sekreter

Sevil ÜNLÜ

Hemşire

3

Üye

Türkcan COŞGUN

Başhekim / Mesul Müdür

4

Üye

Kübra TAS

İnsan Kaynakları Sorumlusu

5

Üye

Güldeniz YILDIZ

Hasta Bakım Hizmetleri Müdürü

6

Üye

Cem Gürsel KARA

Kalite Yönetimi Sorumlusu

14. TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

1

Başkan

Fatih Ömer DARILMAZ

Teknik Hizmetler Sorumlusu

2

Sekreter

Yaşar KELEŞ

Güvenlik Sorumlusu

3

Üye

Türkcan COŞGUN

Başhekim / Mesul Müdür

4

Üye

Çiğdem ÖZKAN

Mali işler Uzmanı

5

Üye

Gökhan ÇAP

Biyomedikal Sorumlusu

6

Üye

Haydar AKTAŞ

Satınalma Sorumlusu

15. RADYASYON GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

1

Başkan

Selim Barış GÜL

Radyoloji Uzmanı

2

Sekreter

Gülcan BEDEŞ

Radyoloji Sorumlu Teknikeri

3

Üye

Güldeniz YILDIZ

Hasta Bakım Hizmetleri Müdürü

4

Üye

Nagehan ASAL

Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi

5

Üye

Gökhan ÇAP

Biyomedikal Sorumlusu

6

Üye

Muharrem ÜLGEN

Radyoloji Teknikeri

15. NÜTRİSYON DESTEK EKİBİ

1

Başkan

Türkcan COŞGUN

Başhekim Mesul MÜDÜR

 

2

Sekreter

Meltem BABURCAN MUTLU

Diyetisyen Uzmanı

 

3

Üye

Güldeniz YILDIZ

Başhemşire

 

4

Üye

Çiğdem ÖZKAN

Mali İşler Uzmanı