İnova
MENÜ

Diş Hekimliğinde Dijital Çağ

Diş Hekimliğinde Dijital Çağ

Sirona Cerec CAD/CAM hastaların ve hekimlerin günlük hayatını çok kolaylaştıran ve diş hekimliğinde dijital çağın öncüsü olan bir cihaz. 

Yıllardır ağız içine kaşıklarla konulan rahatsız edici hamur benzeri silikon bazlı ölçülerle özellikle bulantı refleksi olan hastalarda ciddi sıkıntılar doğuran klasik yöntem, yerini artık ağız içi kameralara bıraktı. Tamamen dijital yöntemlerle ufak bir ağız içi kamerayla ilgili bölgenin ölçüsünü bilgisayar ortamına kolaylıkla aktarabilmeyi sağlayan bu cihaz, aynı zamanda geçmiş dönemerde 2 hafta-1 ay süren porselen kaplama yapma süresini de sadece 1 güne indirmiş konumdadır. 

Artık hastalarımız kliniğimize girdikten kısa bir süre sonra yeni porselen dişine kavuşabiliyor.  Geleneksel yöntemlerde olduğu gibi günlerce konforsuz geçici dişlerle hayatını sürdürmesine gerek kalmadan istediği şekildeki dişe bizzat diş hekimlerimizin tasarımlarıyla aynı gün sahip oluyor. 

Son teknoloji ürünleri olan zirkonyum,cam seramik gibi dünyanın en kaliteli kaplama materyalleri artık Aksaray'da siz hastalarımızın hizmetine sunulmuş durumda. Aynı zamanda özel kazıma cihazı sayesinde kaplamanızın yapım aşamasını bire bir takip edip izleyebiliyorsunuz.

Türkiye'de sadece 6 tane klinikte bulunan "primescan tarayıcı ve cerec 5 yazılımı" sayesinde dünya standartlarında hizmet vermeye ve siz hastalarımızın tedavi sürecini çok daha kolaylaştırmaya başladığımız için çok mutluyuz. 

Sağlıklı günler dileriz....

Acil Çağrı Hattı

Acil Çağrı Hattı

Acilen tıbbi servis saatinin dışında bir doktora ihtiyacınız varsa, acil servis için acil randevu numarasını arayın.

Sizi Arayalım Whatsapp Destek